Kontakt os

Vores sælgere svarer på spørgsmål og løser problemer når de dukker op. Vil du komme i kontakt med en af os andre, der arbejder på Fruit Distribution? Du finder vores oplysninger her:

Fruit Distribution
c/o LF Handels & Importcenter
Postbox 158
Hojevej 15
4900 Nakskov

KUNDESERVICE
Telefon:  54 92 52 63 
E-post: ordre@fruit.se

Sverige:
Fruit Distribution i Sölvesborg AB
Tredenborgsvägen 16
294 35 SÖLVESBORG
Sverige

Vores salgsafdelings åbningstider
Mandag - Torsdag: 08.00 - 16.00
Fredag: 08.00 - 15:00

Kontakt vores kundeservice for at finde en forhandler tæt på dig!

Kontaktpersoner

  • Jan Lusty
    Sælger, DK
    E-post: jan.lf@fruit.se
    Kontor: 5492 5263
    Mobil: 2178 7854
  • Jakob Madsen
    Backoffice/Sælger, DK
    E-post: jakob.lf@fruit.se
    Kontor: 5492 5263
    Mobil: 2324 5934
  • Anders Strand
    VD & Sælger
    E-post: anders@fruit.se
    Mobil: +46 708-80 82 37
  • Johan Strand
    Vice VD, Sælger & Marknad
    E-post: johan@fruit.se
    Mobil: + 46 707-664 776
  • Peder Rylander, Sverige
    Sales Director Scandinavia
    E-post: peder@fruit.se
    Mobil: +46 707- 73 96 44
  • Sandra Lööv
    Marknad/Kommunikation
    E-post: sandra@fruit.se
    Mobil: +46 701-49 76 58 
  • Christian Kahn
    Sælger Mellansverige
    E-post: christian@fruit.se
    Mobil: +46 722-52 45 90
  • Daniel Seger
    Sælger Södra Sverige
    E-post:daniel@fruit.se
    Mobil: +46 707-459 588
  • Paal Sjövall
    Sælger Norge
    E-post: paal@fruit.se
    Mobil: +47 900 338 93
  • Sofie Månsson
    Inkøp
    E-post: sofie@fruit.se
  • Stina Löfgren
    Backoffice/Kundservice, SE
    E-post: stina@fruit.se 
  • Martin Nilsson
    Backoffice/Kundservice, SE
    E-post: martin@fruit.se
  • Annika Roslund
    Ekonomi
    E-post: annika.roslund@fruit.se
  • Johan Larsson
    Lager Chef
    E-post: johan.larsson@fruit.se